Královéhradecký KFS U14 – Pardubický KFS U14   4 : 0 (2 : 0)

Polák 3x, Vobořil

Sestava výběru Královéhradeckého KFS:

Pražák Dominik (56. Křivský) – Syrovátka (56. Kadlec), Hendrych (56. Syrovátka), Poděbradský, Lhoták (41. Masařík) – Matuška (41. Čermák), Podhajský, Spejchal          (41. Vobořil), Masařík (41. Mader) – Svoboda (41. Fatka), Polák

Hodnocení (Ladislav Brož, Martin Novotný – trenéři):
Do utkání jsme nastoupili s poměrně velkými změnami v sestavě, což se projevilo na souhře týmu. K první šanci jsme se dostali až ve 29. minutě a hned z toho byla vedoucí branka, když s přehledem skóroval Polák. Stejný hráč přidal i druhou branku střelou z dálky, soupeře k chybě donutil výborným presinkem Svoboda.
Do druhého poločasu jsme nastoupili se 4 změnami v sestavě a malou chvíli trvalo, než jsme přidali třetí branku. Tu vstřelil opět Polák, který zkompletoval hattrick...! Poslední branku vstřelil Vobořil po výborném centru Fatky. Fatka se, bohužel, při pádu zranil (zlomená ruka). Všichni mu přejeme rychlé uzdravení a rychlý návrat na hřiště.
Naše vítězství bylo naprosto zasloužené.

Královéhradecký KFS U13 – Pardubický KFS U13    0 : 0

Sestava:

Kadlec, Hubálek - Gajda, Plocek, Bartoš, Chráska, Krtil, Okrouhlický, Baťka, Trejbal, Exnar, Pospíšil, Barák,  Wenke, Sláma, Cvejn, Baše

Hodnocení (Martin Štěpán, Pavel Matějka - trenéři):
"Do utkání jsme vstoupili aktivněji, dostali jsme se do několika nadějných střeleckých pozic, ani v jednom případě jsme však nedokázali vyřešit finální fázi útoku a vstřelit branku. Soupeř náš nápor ustál a postupem času se hra začala vyrovnávat. Pardubice v prvním poločase zejména hrozily z rychlých protiútoků, se kterými si naše pozorná obrana poradila.
Ve druhém poločase byl k vidění podobný obraz hry jako v prvním, a to spousta soubojů uprostřed hřiště, tendence hrát po stranách a snaha obou týmů o vstřelení rozhodující branky. V první polovině druhé půle byl soupeř častěji na míči a vypracoval si dvě velmi dobré příležitosti ke vstřelení branky, což se jim nepodařilo, a to díky naší kompaktní defenzívě. Závěr utkání patřil nám, kdy jsme se dostali do dvou velmi dobrých pozic, díky kterým se mohlo celé utkání rozhodnout. Avšak ani my jsme tyto šance neproměnili.
  Z našeho pohledu zasloužená remíza, zápasu by sice spíše slušel stav 2:2 a zároveň by bylo zajímavé, jak by se změnil obraz hry, kdyby jeden tým vstřelil branku. Hráči celý zápas odmakali a jako tým si zaslouží pochvalu.
  Tímto zápasem jsme ukončili tuto sezónu krajských výběrů, a tak by celý trenérský tým chtěl všem zúčastněným hráčům poděkovat za předvedené výkony a reprezentaci Královéhradeckého fotbalu."

Vytvořeno: 3.5.2022