Středočeský KFS - Královéhradecký KFS 1:1 (0:0), 3:2 na penalty

Datum akce: 25.5.2022

Ve středu 25.5.2022 nastoupili hráči  výběru Královéhradeckého KFS ke čtvrtfinálovému utkání tuzemské kvalifikace Region´s cupu v Kolíně proti výběru Středočeského KFS.

První poločas mnoho vzrušení před oběma brankami nepřinesl. Domácí si udržovali mírnou územní převahu, ale do přímého ohrožení naší branky se dostali pouze jednou, když hlavičku Veselého bez problémů Baláž zneškodnil.
Druhý poločas už nabídl řadu pohledných akcí. Naši hráči začali řešit brejkové situace mnohem lépe než v prvním poločase a vyložené šance na sebe nenechaly dlouho čekat. V 52. minutě skvěle zafungovala spolupráce hráčů RMSK Cidlina Nový Bydžov a po úniku Drobného a jeho přesné přihrávce otevřel skóre Bekera - 0:1. Domácí hráči se o vyrovnání pokoušeli stereotypním způsobem nákopy za obranu, ale ta výborně dirigovaná červenokosteleckým Škodou všechny pokusy celkem bez větších problémů odvracela. Vyložené šance přicházely na opačné straně. Nejprve Malý běžel z půlky hřiště středem sám na branku, ale míč z jeho levačky branku minul. O chvilku pozděli opět Malý s přispěním teče domácího brankáře trefil pravou tyč domácí svatyně a gól Štěpánka nebyl uznán pro odmávaný ofsajd. V dalších příležitostech se ještě objevil znovu Štěpánek nebo Drobný, ale uklidňující druhý gól vstřelit naši hráči nedokázali. To se nakonec ukázalo jako rozhodující, protože se domácímu výběru podařilo v nastaveném čase vyrovnat a v penaltovém rozstřelu si zajistit postup do semifinále. Přestože výběr Královéhradeckého KFS svou pouť v letošním ročníku Region´s cupu končí, což je vzhledem k průběhu utkání škoda, ukázal omlazený výběr potenciál do dalších let.

Středočeský KFS - Královéhradecký KFS    1:1 (0:0) na penalty 3:2
B: 90+3 Hannich - 52. Bekera

Penalty proměnili: Koděra, Slavík, Štancl – Štěpánek, Knap. Penalty neproměnili: Hannich, Bora – Hlava, Kabeláč, Macek
Rozhodčí: Trska – Glogar, Polena. ŽK: Nekvinda (SKFS).

Středočeský KFS: Dědek – Slavík, Nekvinda, Štancl, Koděra – Pánek, Veselý, Šindelář (85. Bora) – Přibyl (68. Kaiser), Hannich – Sirotek (46. Dudek). Trenér Milan Kormaník

Královéhradecký KFS: Baláž – Macek, Vincour, Škoda, Turner, Brich (66. Kabeláč), Štěpánek, Knap, Drobný (86. Hlava), Malý (86. Pražák), Bekera (79. Brejcha). Trenér Miloš Dvořák

Vytvořeno: 26.5.2022