Místo konání: Hradec Králové
Přítomni: Slavíček, Novotný, Vojtěch, Bečvář. Ježek, Vancl, Tryzna

1/ Výkony R podle videí a zpráv DFA:

Jaroměř - Solnice: R Ikizgül – hrubá chyba – nenařídil PK za úmyslnou ruku – 1 TB + 1 SU

Náchod B - Trutnov B: R Novotný D. - hrubá chyba – chybně nařídil PK  - 1 TB + 1 SU, AR1 Ikizgül -  AR1 se dostaví na příští zasedání KRD, jeho činnost v tomto utkání bude vyhodnocena dodatečně na příštím zasedání KRD

Sobotka – Broumov: R Dorotík - změna hodnocení - dobrý výkon

Chlumec B - Jičín: R Stárek (PA KFS) - hrubá chyba - neudělil ČK za zmaření zjevné brankové možnosti, AR1 Rázek (PA KFS) - hrubá chyba - chybně signalizoval ofsajd při dosažení branky, AR2 Svědiroh (PA KFS) - hrubá chyba - chybně signalizoval ofsajd při dodažení branky. KRD KFS předává agendu tohoto utkání k projednání do Pardubického KFS.

2/ Zprávy DFA:

Nedostatky ve zprávách DFA budou řešeny individuálně elektronickou poštou..

3/ Chyby v ZoU:

KP Jaroměř - Solnice: R Ikizgül – není uveden zástupce kapitána, není uveden popis trasy na utkání

A.třída Třebechovice - Třebeš B: R Kiezler – není uvedena osoba, která nahlásila zranění hráče

A třída Náchod B – Trutnov B: R Novotný D. – chybí popis přestupku (výrok) u vyloučeného trenéra

A třída Třebeš B – Nový HK: R Kuric - není uveden zástupce kapitána

A třída Miletín - Sobotka: R Čožík – chybný časový údaj u ŽK (92´) - hrálo se 91´,chybný poločas 0:0, přitom dvě branky padly v prvním poločase, není uvedena osoba, která nahlásila zranění, není zaškrtnuta kolonka "zranění"

KPU15 Nové Město - Rychnov: R Matula – není uveden popis trasy na utkání

KRD KFS schválila finanční postihy za nedostatky v ZoU, tento "pokutovník" obdrží rozhodčí elektronickou poštou