Z Á P I S č. 1
Přítomni: Martin Zbořil, Milan Stehlík, Karel Havlíček, Jiří Lebedínský, Václav Leimer, Martin Firbacher, Tomáš Navrátil
Datum jednání: 18. 3. 2013
Místo konání: Hradec Králové, Třebeš sportovní hala
1. Úvodní slovo: předseda KM Ing. Martin Zbořil
Uvítání nové KM a představení nových členů - Martin Firbacher a Tomáš Navrátil
2. Rozdělení konzultantů KM KKFS:
Karel Havlíček:
-administrativa
-granty a dotace
-McDonald Cup - ve spolupráci s konzultantem KM KKFS z příslušného OFS
Ing. Martin Zbořil:
-spolupráce s konzultanty
-spolupráce s STK KKFS a KR KKFS
-jednání s předsedy KM OFS Královéhradeckého kraje
Tomáš Navrátil:
-soutěž mladší přípravky
-soutěž starší přípravky a mladších žáků
Martin Firbacher:
-mezikrajská soutěž výběrů
-SpSM + SCM
Milan Stehlík:
-krajské přebory dorostu
-krajské soutěže dorostu
-poháry dorostu
Václav Leimer:
-výběry OFS Královéhradeckého kraje (venkovní přebory,zhl )
Jiří Lebedinský:
-krajský přebor a krajská soutěž starších žáků
-poháry starších žáků
3. Losovací aktiv KP MP, SP, MŽ:
24.3.2013 bude v N.Městě n/M dohrán turnaj SP+MŽ, který se přeložil z podzimní části tak, aby byl na losovacím aktivu kompletní seznam oddílů.
Diskuse o organizačních záležitostech losovacího aktivu, který se koná 28.3.2013 v Hradci Králové v SOŠ a SOU Hradební v 17 hodin. Organizační zajištění na losovacím aktivu přislíbili Milan Stehlík, Ing.Martin Zbořil, Martin Firbacher, Tomáš Navrátil, Karel Havlíček.
Návrh KM pro KR na doškolení OZP před jarní částí sezóny.
4. Zimní poháry DATALIFE a JUTAGRASS:
Připomínkování k probíhajícím zimním pohárům a vytvoření pravidel do RS na sezónu 2013/2014.
Schůzka mezi zástupci KM M.Zbořilem a K.Havlíčkem se zástupci STK se uskuteční v dubnu 2013.
5. JUTA GRASS POHÁR - DOROST U-19 - osmifinále (regionální rozdělení)
Trutnov B (1995 a mladší) - Náchod A
Vrchlabí - Dvůr Králové
Dohalice - Olympia HK B (1995 a mladší)
Červeněves - RMSK Cidlina B (1995 a mladší)
Voděrady - Rychnov n.K.
Náchod B (1995 a mladší) - Nové Město n.M
Kunčice - Slavia HK/Nový Hradec
Jaroměř - Červený Kostelec
6. DATALIFE POHÁR - STARŠÍ ŽÁCI U-15 - osmifinále (regionální rozdělení)
Hostinné - Dvůr Králové
Týniště n.O. - Kostelec/Častolovice
Olympia HK "B" - Nové Město n.M.
Jaroměř - Broumov
Skřivany - Chlumec/Převýšov
Trutnov/Mladé Buky - Vrchlabí
SK Solnice - Sokol Třebeš
Vamberk/Doudleby - Spartak Rychnov n.K.
7. Kontakní osoby pro jednání komisí:
Návrh KM KFS na kontaktní osobu k jednání s STK - Ladislav Brož
Návrh KM KFS na kontaktní osobu k jednání s KR - Mgr. Aleš Šob
6. Fond podpory akcí mládeže (FPAM):
KM vypracuje do 8.4.2013 návrh kritérií pro udílení příspěvků z FPAM na mládežnické turnaje pořádané v rámci Královéhradeckého KFS.
Oddíly které obdržely zálohový příspěvek za r.2012,a nedoložily dosud vyúčtování,musí vše doložit do 31.3.2013 .
7. Mezikrajská soutěž kategorie U-13 a U-14:
10.4.2013 v Jihlavě s krajem Vysočina (11 hodin a 12.30 hodin)
16.4.2013 v Hořicích s Jihomoravským krajem (11 hodin a 12.30 hodin)
8. Přípravný kemp kategorie U 15 na Kouba cup:
KM navrhuje uskutečnit přípravný kemp v kategorii U-15 v Úpici.
Trenéři Karel Havlíček, Martin Novotný, vedoucí Roman Prokopec
9. Venkovní přebory v kategoriích U 11 , U 12 , U 13:
Organizační zajištění:
1.5.2013 Hořice - U-11
1.5.2013 Lázně Bělohrad - U-12
5.6.2013 Solnice - U-13
Rozlosování bude zasláno na OFS.
10. Pořadatelství turnajů a pohárů pořádaných Královehradeckým KFS:
Kluby budou vyzvány k přihlášení do výběrového řízení na pořadatelství při akcích:
- Grassroots day MP, SP, MŽ
- Finále pohárů DATALIFE a JUTAGRASS (SŽ, SD)
11. Termín dalšího jednání KM:
22.4.2013 v Jaroměři v 17.30h
Zapsal: Karel Havlíček
.