Lhota p.L. vyhrála důležitý zápas s juniorkou Pardubic, Nová Paka doma remizovala

Lhota pod Libčany - FK Pardubice B, to byl úvodní zápas našich zástupců v divizním kole v tomto víkendu. Hrálo se v 14,30 ve Lhotě p.L., domácí měli co napravovat, v posledním mistrovském zápase podlehli ve Svitavách 0:4 a Josef Petera sdělil, že s takovým výkonem by jeho svěřenci nestačili ani na tým 1.B třídy.
Běhavá juniorka Pardubic nebyla posílena, ale svým pojetím hry je vždy velmi nepříjemným soupeřem. Domácí Lhota p.L. nakonec zápas zvládla díky těsné výhře 1:0.

Výsledky posledního kola ...

Nová Paka hostila Kutnou Horu a určitě chtěla navázat na poslední domácí výhru 5:1 nad favorizovaným Mšenem, které následně doma poprvé v letošní divizní historii porazilo Jirny. Navíc novopačtí fotbalisté odvezli ve středu všechny body z Turnova. Hrálo se v 16,30 na umělé trávě a zápas nakonec skončil remízou 1:1.
Více o posledním novopackém utkání v Turnově ...

Dvůr Králové ozkouší prostředí v Letohradě, porážka doma s posledními Holicemi a vyloučení Kruliše však příliš pohody do týmu nepřinesly. Trenér Čeněk Celler to viděl až hodně expresívně "od této chvíle hrajeme o záchranu". Více na stránkách Dvora Králové.
Zápas začínal v 16,30, v poločase dvorští fotbalisté vedli 1:0, Letohrad však zápas dovedl k výhře 2:1.

Náchod se jel seznámit s prostředním v Jirnách, kde hrál v neděli v 16,30. Náchodským fotbalistům se v poslední době dařilo, v posledním kole zdolali Letohrad, velmi důležité body získali v Semilech. Proto tento zápas mohli sehrát relativně v klidu a prohra 0:1 byla nakonec opravdu velmi hraniční.
Více o posledním náchodském zápase ...

Velmi důležitý zápas hráli novobydžovští fotbalisté, poté, co doma zdolali Novou Paku 3:1, postavili se stejně ohroženému Turnovu na jeho půdě. Hrálo se v neděli v 16,30, realizační tým hostí má k dispozici prozatím všechny hráče. Domácí Turnov pojal tento zápas daleko bojovněji a doslova hosty udolali nasazením, tvrdostí a obětavostí (2:0). První branku dali domácí v 44.minutě z penalty, druhou přidali v 57.minutě z trestného kopu.

Aktuální výsledky naleznete zde ...

A ještě ČFL, Převýšov se představil v neděli v 16,30 v Roudnici. Tým Bohuslava Pilného se v tomto zápase představí již bez cidlinských "dvojčat" Jana Knoblocha a Michala Blažeje, kteří působení v klubu Jiřího Ryby ukončili a zamířili přes svůj mateřský klub do Viktorie Žižkov, spíše však budou působit ve farmě v Horních Měcholupech, kde působí i velmi známý Petr Mikolanda.
Roudnice nakonec doma vyhrála 2:0.

Vytvořeno: 6.4.2013