Ve Východočeském přeboru samé přestřelky, Dobruška inkasovala doma desítku, čtyři branky probluzského Skořepy

Datum akce: 30.11.-0001

Šest utkání je na programu 18.kola Východočeského oblastního přeboru, pět duelů se hrálo v sobotu, v neděli Nové Město přivítá mladíky Cidliny.

Suverén této soutěže FK Náchod doma přidělil osm gólů béčku Letohradu, sám žádný neinkasoval.
Ústí nad Orlicí podlehlo doma béčku Pardubic 1:7.
Ve 14.minutě vedl v Miletíně Dvůr Králové 3:0 nad Českou Třebovou, v 87.minutě rozhodl Filounek o jeho výhře 4:3. Další komentář k dramatu netřeba ...
Vysoké Mýto podle očekávání rozdrtilo hradecký tým Slavia Hradec/Nový Hradec vysoko 7:0.
Tři góly Bureše pomohly béčku Olympie k "hokejové" výhře v Hlinsku v poměru 5:4.

Dvě červené karty viděli hráči v Novém Městě z rukou rozhodčího Linharta, mladíci Cidliny domácí nakonec zdolali 3:2.

Kompletní program kola ...

V krajském přeboru Kunčice a Náchod B dotáhly čelo, Bystřian si hladce poradil s Jaroměří 5:1, Náchod B vyhrál v Žacléři 4:3.
Nová Paka/Stará Paka vyhrála v Dobrušce 10:1, což glosoval sekretář hostů Mgr. Petr Ježek slovy "v zimě si odpočinuli, zase tak moc netrénovali a výsledek se dostavil".
Volanov po patnáctce v Solnici prohrál doma s béčkem Trutnova 3:5, trenér Cerman však označil výkon hostů za fotbalové trápení.
Chlumec vysokou výhrou nad Červeným Kostelcem 7:2 poskočil do čela tabulky, protože Vrchlabí nechalo všechny body doma díky prohře se Solnicí 0:1.

Všechna utkání skupiny o postup "A" se hrají v neděli, magnetem byl zápas Skřivan z Lovčicemi, který hosté vyhráli 3:2 a vedou bez ztráty bodu tabulku.
Červeněves doma podlehla v zajímavém zápase Probluzi 3:5 po poločase 1:2. Domácí hráli v sestavě Čapek - Hillebrand, M.Král, Dvořák, Sedláček (50.Bureš) - A.Král, Restl, Remsa (46.Záveský), Hlavatý - Dohnal, Rosůlek (Wojcik), trenér Dvořák, Probluz pak ve složení Bakeš - J.Hrdlička, Pěnička, Podsadlo, M.Hrdlička - Kolomazník, Neumann, Skořepa, Dobeš - Štípek(46.Černohous), Provazník, trenér Neumann. Za domácí dal dal góly Restl a jeden Wojcik, za hosty se čtyřikrát trefil Skořepa a jednou Provazník.

Program kola ...

I zápasy skupiny o postup "B" se kompletně hrají v neděli. Suverénní výhra Vamberku/Doudleb 5:1 nad Javorkou jasně definovala lídra tabulky.

V utkání skupiny "A" o pořadí bylo v sobotu na programu kompletní trio zápasů.
Kosičky si pohrály se Smiřicemi/Předměřicemi v poměru 10:0, Sobotka zdolala Myštěves těsně 3:2 a Podhradí porazilo Lhotu pod Libčany 5:2 po poločase 2:2. Branky domácích dali Ramšák 2, Dobiáš 2 a Vích. Trenér Roman Voldán: "V první půli to byl vyrovnaný zápas, v druhé části jsme ovládli hru, hosté hráli od 30.minuty bez vyloučeného hráče. Zápas velmi dobře odřídil rozhodčí Vitvar."

Výsledky kola ...

V jediném zápase programu skupiny "B" o pořadí zdolaly Albrechtice n.O. Velké Poříčí 4:2.
Zbývající dva zápasy se hrály v neděli. Týniště rozdrtilo Janské Lázně 10:2.

Double soutěže, BELSPORT krajský přebor mladšího dorostu a starších žáků, se hrály kompletně v sobotu.
Vedoucí tým mladšího dorostu Olympia Hradec Králové remizovala doma v divoké přestřelce s Novým Městem 4:4, méně atraktivní remíza 0:0 se zrodila v Podhůří, kde Vrchlabí ani Broumov soupeřovu branku nepokořily.
Výhrou 8:1 se na čelo tabulky dotáhl Rychnov n.K., který tímto rozdílem zdolal domácí tým Slavia Hradec/Nový Hradec.

V přeboru starších žáků ovládají tabulku Vrchlabí a Olympia.

Výsledky krajského přeboru mladšího dorostu ...

Výsledky krajského přeboru starších žáků ...

Krajská soutěž starších žáků U-15, finálová skupina, se v tomto kole otevřela ve Skřivanech, kde domácí podlehli týmu Doudleby/Vamberk 2:3. Všechna nedělní utkání skončila remízou.

Program a výsledky kola ...

Skupina o umístění krajské soutěže U-15 se hraje kompletně až v neděli. Do čela tabulky jde tým Rozkoš/Babí díky výhře nad Novou Pakou/Starou Pakou 3:2.

Vytvořeno: 20.4.2013