Kanonýr Vávra hrál za víkend tři zápasy a v každém skóroval !! Šest branek týnišťského Dolečka !!

I druhé kolo soutěží mládeže přineslo řadu zajímavých utkání a spoustu vstřelených branek.

Ve společném Východočeském přeboru dorostu U-19 přivítali v Rychnově tradičního soupeře z Náchoda. Zápas skončil remízou 2:2, všechny branky padly v první půli a na konečném výsledku nic nezměnil ani fakt, že hosté dohrávali bez vyloučeného brankáře Weissera.
V čele tabulky tak je béčko Pardubic, které, na hřišti V Ďolíčku
rozstřílelo Dvůr Králové 5:0 a bez ztráty bodu je také Nové Město n.M., jež v těžkém zápase vyhrálo 3:2 v České Třebové, která společně s béčky Olympie a RMSK, nezískala zatím ani bod.
Výsledky přeboru zde ...

V krajském přeboru U-19 potvrdily solidní vstup do sezóny Hořice, které bez problémů vyhrály v Dobrušce 4:0. Zajímavý zápas se hrál v Trutnově, kam přijelo Vrchlabí.
Domácí mladíci nebyli v závěru zápasu daleko od vyrovnání na 2:2. Chybělo jen několik centimetrů.
Na hřiště do Lovčic, které jsou v letošní sezóně
spojené s Chlumcem, zavítal společný tým Slávie/NHK a odvezl si porážku 3:6. Za domácí se třikrát trefil Soukup.

V A skupině krajské dorostenecké soutěže byli k vidění gólové hody v Bělohradě, kde domácí Javorka deklasovala Červeněves 8:3 hlavně díky hattricku Suchého. Kosičky
daly rychle zapomenout na debakl od Stěžer z minulého kola a tentokráte zvítězily 4:3 ve Skřivanech. Zajímavostí jistě je, že jednu branku hostí vstřelil Dominik Vávra. Hráč ročníku 1998, který hraje na střídavý start v RMSK Cidlina, zahájil víkend ve Vysokém Mýtě, kde vstřelil jedinou branku dorostu RMSK. Odpoledne nastoupil za muže Kosiček a dvěma brankami v závěru pomohl k výhře nad Kunčicemi a v neděli dopoledne pálil za dorost Kosiček !!
Výsledky skupiny A zde ...

V B skupině jsme opět zaznamenali šest branek od jednoho hráče. Jana Kodeše ze Smiřic, který se trefil šestkrát v minulém kole,tentokrát napodobil týnišťský Doleček a přispěl tak hlavní měrou k výhře svého týmu ve Vysoké v poměru 9:3.
Úrodu branek viděli diváci také ve
Vamberku, kde domácí společný tým s Doudleby nad Orlicí rozstřílel 8:2 mužstvo Slatina/Javornice. Domácí trenér Richter hovoří o laxním začátku svého týmu, který rychle prohrával 0:2, ale ve druhé půli už bylo na hřišti jen jedno mužstvo.
Výsledky skupiny B zde ...

Skupina C přinesla vysoké vítězství Bílé Třemešné v Meziměstí poměrem 9:3. V poločase byl ovšem stav 3:1 pro domácí !!
Pokutové kopy rozhodly
o vítězství Hostinného ve Velkém Poříčí.
Výsledky skupiny C zde ...

NADLER KP mladšího dorostu byl k vidění kvalitní zápas, ve kterém Nové Město n.M. porazilo 3:2 Třebeš a z obou táborů přicházejí hlasy o tom, že utkání by spíše slušela remíza.
V utkání, ve
kterém tým Kostelce/Častolovic hostil Chlumec, hráli prim oba brankáři. Jak domácí Kozel, tak hostující Němec, míč za svá záda do branky nepustili a tak o
všem rozhodly pokutové kopy, ve kterých byli úspěšnější hosté.
Výsledky přeboru mladšího dorostu zde ...

V ISOTRA KP starších
žáků zvítězila Jaroměř 7:5 v Červeném Kostelci. V utkání padla spousta krásných branek. Střelecky se zaskvěl hlavně jaroměřský Míra Grmela, autor čtyř branek.
Hodně branek bylo k vidění také v Častolovicích, kde domácí
podlehli Chlumci 4:6. Hosté lépe kombinovali, naopak domácí těžili z fyzické převahy svých útočníků. První výhru v soutěži zaznamenali starší žáci Třebše. Zvítězili 3:2 v Novém Městě n.M.
Výsledky přeboru starších žáků zde ...

V krajské žákovské soutěži skupiny A, si otevřel Jičín střelnici v Hostinném a zvítězil 17:0 !!! Bohužel střelci nebyli nahlášeni.
Žáci Javorky nenapodobili své
dospělé kolegy a podlehli na Olympii 1:2.
Výsledky krajské soutěže U-15 skupiny A zde ...

V B skupině nestačilo Černilovu ani poločasové vedení 3:1 v Dobrušce. Ve druhé půli hostům, dle trenéra Pokrupy, „došly baterky“ a domácí otočili na 5:3.