Ulich(46. J. Škoda) – Šanovec, Zákravský, Hlávko, Junek – Vaněk(76. M. Škoda), Lelek, Klikar, Lukášek(63. Hanzl), Králíček – J. Škoda Bárta – Vytlačil, Novotný, Rataj, Vencl, Foff, Šmíd, Hustý, Kovář(46. Pachl), Bočkaj, Klazar(46. Fohl)

2 1

Komentář (domácí):

Komentář (hosté):
První poločas se pro domácí nevyvíjel dobře, během pár minut to bylo 0:2 a trvalo nám dvacet minut, než jsme se zvedli. Měli jsme tři dobré šance na snížení stavu, stalo se tak ale až před odchodem do šaten. Lelek si narazil míč s Klikarem a krásně přehodil brankáře hostů. Měli jsme konečně i štěstí, i hosté měli šance, které neproměnili. Druhý poločas byl vyrovnaný, my jsme konečně bojovali až do konce zápasu a nakonec jsme góly Králíčka a Hánla zápas otočili. Chválím mužstvo za bojovný výkon, ale je třeba taky poukázat na díry v obranné činnosti, soupeř si vytvořil dost šancí. Pavel Zelený – trenér MFK