78. Sedláček 19. Kocourek, 55. Chramovský, 80. Voldán

Krunčík - Voráček, Sedláček, Jelen, Junek (58. Lukášek), Lelek, Emlar (46. Zákravský P.), Soumar (33. Vít), Paďour (68. Maur), Nejman Kudláček Puš - Materna, Haken, Ulvr, Veg, Miler, Zezulka (63. Vacek), Kocourek, Mikolášek, Drusan (79. Srb), Chramovský (74. Voldán)

58. Zákravský P. 35. Zezulka, 77. Veg

J. Hubka - trenér (domácí):
Zápas se mě bude hodnotit těžce, protože jsme si ho prohráli sami a po svých naivních chybách. Darovali jsme soupeři v prvním poločase zbytečnou penaltu a a to Jičínu nahrálo, zatáhli se a v kompaktní obraně bránili výsledek. Ve druhém poločase se Jičínu povedl jeden útok a bylo rázem 2:0. Povedlo se nám dát na 2:1 a živit naději na remízu, ale hned na to po naši naivní chybě dostali na 3:1. Místo toho, abychom bojovali o remízu, tak jsme si dali hřebík do své rakve.

Jeník Miroslav-trenér (hosté):
Oproti poslednímu zápasu jsme se zlepšili v nasazení,bojovnosti a soubojích.Přesto naše fotbalová kvalita měla ke spokojenosti daleko.Musím přiznat,že domácí byli lepší,ale bez gólové šance.Nám se povedla individuální akce,ze které byla penalta a ve 2.poločase brejková situace na 0:2.Po snížení na 1:2 jsme ihned odskočili na dvoubrankové vedení 1:3,což bylo pro závěr utkání důležité!!