37. Holub PK, 42. Hanzlík, 67. Wilke, 82. Beran, 84. Kuchta 14.Srkal, 22.Metzner, 62.Belák

Drahorád - Beran, Gago M. (83. Štejnar),Schubert, Semerák - Wilke, Holub, Šimon, Mucha (46. Kotyza) - Hanzlík (87. Gago O.), Bureš (65. Kuchta) Swaczyna - Fiedler, Goll, Tolda,Pfeifer - Nejman, Srkal, Belák, Pařízek (64.Kratěna) - Khun, Metzner

Beran, Hanzlík, Mucha, Schubert, Semerák, Kuchta 17.Belák, 36.Nejman, 45.Srkal, 75.Tolda

Kitler Jindřich, trenér (domácí):
Čtyřecet minut jsme byli nezodpovědní Prohrávali jsme 2:0 a začínali jsme hrát až za stavu 2:2. Ke konci zápasu jsme hru už zvládli a na konec zvítězili. Hráči za prvních 30. min. dostávají velké pokárání, ale vzhledem konci utkání, což si cením.

O.Nejman - trenér (hosté):
Zápas jsme dobře rozehráli a 2:0 vedli, před poločasem však domácí z "přísně nařízené" penalty snížili a z rohu vyrovnali. Druhý poločas opět vedeme, ale zase neskutečně lacině inkasujeme dvě branky.. Domácí, které hnalo bouřlivé publikum, nás předčili v agresivitě, ale "prasárna" Kuchty v nastavení na hřiště nepatří, bohužel však bude mít, díky udělení pouze ŽK, jistě pokračování.. Prohrát na tři vstřelené branky je příliš velký luxus, který si nemůžeme dovolit