21.Kaplan, 58 a 64.Švandrlík, 71.Řehák, 74.Kvasnička Novák

Junek - Mlynář, Řehák, Kaplan, Šrámek L.- Přikryl, Cvejn, Klapal, Bartoš-Krupka, Šrámek J. Střídání: Švandrlík, Marek, Kvasnička Baťha - Lemfeld, Pavlas, Urban, Winkler - Forejtek, Slezák, Novák Matěj, Hlaváč - Voda, Špaček Střídali : Novák Martin, Ráček, Matoušek

24.Klapal, 41.Přikryl, 87.Švandrlík 36.Urban,67.Pavlas
88.Urban

Milan Bořek - vedoucí týmu (domácí):
V prvním poločase se hrál oboustraně bojovný fotbal s několika šancemi na obou stranách a jednu z nich jsme proměnili. Ve druhé části nám pomohl hrubkou gólman hostí a od té doby jsme jasně dominovali až do konce utkání. Hráčům patří poděkování za zlepšení výkonu ve druhé půli a rozhodčím za slušně odvedenou práci.

Šrajer Jan - sekretář (hosté):
Do stavu 2:0 se hrál celkem vyrovnaný zápas, ale tento laciný gól po naší individuální chybě zápas zlomil a domácí zaslouženě vyhráli!