1. Jimmy, 75. Rompotl, 79. Moravec 48. Klikar

Baláž, Moravec, Rompotl, Jeníček, Punar, Simon (68. Lacina), Brich (89. Akpem), Malý, Vrabec (84. Petr), Jimmy Krunčík, Jelen, Darebník (14. Klikar, 89. Lukášek), Zákravský L., Kudláček, Emlar (84. Maur), Soumar (59. Lelek), Zákravský P., Nejman, Sedláček, Voráček

56. Brich, 73. Moravec 39. Voráček, 60. Klikar

Malý Michal - vedoucí mužstva (domácí):
Opět zbytečné drama až do konce! Kdyby to bylo po 5 minutách 3 : 0, tak se nikdo nemohl divit. Opět po celý zápas značná převaha našeho týmu, pouze po obdržené brance se na chvilku dostal do hry i soupeř, který měl vlastně jedinou střelu na bránu a z ní vstřelil vyrovnávací branku...

J. Hubka - trenér (hosté):
Do utkání jsme vstoupili katastrofálně a kdyby to bylo po 5 minutách 3 : 0 , tak by to byla realita. To druhý poločas byl opak prvního, kdy jsme ve 47min po hezké kombinaci a o to hezčí střele vyrovnali. Od té doby si myslím, že jsme domácím zatápěli aktivní blokem a škoda, že jsme dostali gól opět po individuální chybě, který utkání rozhodl. Jen mě mrzí jako bývalého náchoďáka reakce pořadatelů a majitele klubu, kterým chybí respekt k hostujícím týmům a i bohužel k domácímu trenérovi.