23. Klapal, 48. Plocek, 80. Šrámek L, 83. a 90. Švandrlík, 88. Marek 42. a 76. Srkal, 74. Belák

Junek (46. Matoušek) - Mlynář, Řehák, Kaplan, Šrámek L - Marek (89. Hochmann), Klapal, Cvejn, Plocek (81. Kozel T) - Švandrlík, Krupka (24. Kvasnička - 60. Šrámek J) Swaczyna - Goll (83. Bogusz), Pfeifer, Rojšl, Khun, Metzner, Kratěna (84. Bek), Fiedler, Tolda, Srkal, Belák

30. Švandrlík, 35. Řehák, 70. Klapal 0

Milan Bořek - vedoucí týmu (domácí):
Po zdařilém utkání v minulém kole se nám vůbec nedařila hra, chyběl důraz, pohyb a agresivita. Hosté už v 5. minutě kopali penaltu, ale netrefili branku. Po poločase jsme šli do vedení, ale hra byla stále upachtěná a po našich chybách hosté otočili zápas na 3:2. Vůlí a obětavostí jsme během posledních 10ti minut dali 4 branky a zápas neskutečně otočili k výhře! Hráčům poděkování za bravurně zvládnutých posledních 10 minut.

Nejman O.-trenér (hosté):
První poločas oba týmy předváděly bojovný a upracovaný výkon, který asi oko diváka, toužícího po hře plné šancí, nepotěšil. Druhý poločas byl jako na houpačce. Domácí jdou do vedení, my v 75. minutě otáčíme na 3:2. Náš kolaps na konci utkání, kdy obrovskými chybami necháme domácí otočit zápas nepamatuji a chci rychle zapomenout. V tenisové hantýrce přijatelná porážka, v té fotbalové totálně ostudná...