5 " Kašpar Jan, 69" Jarotek Aleš PK, 70 " Matějka Tomáš, 80" Jindra Miroslav 37.Lochman J. 86. Bíl R.

Sedláček - Vik, Jindra J., Vopálka P., Kašpar - Bendig, Jindra M, Pejchal, Jarotek L. Jarotek A., Matejka (71 " Linder) Jánský-Hruška, Kolínek, Pokorný, Lukášek M.- Lukášek T., Vích M..Želízko,Bíl R.- Lochman J.,Bíl M.

2

V. VAšata (domácí):
V prvním poločase domácí opět lepší a opět kupa neproměněných šancí. Jedna branka v úvodu a nakonec opět soupeř lehce vstřelil vyrovnávací branku. Druhý poločas jsme v obraně už čtvrtý zápas na podzim nestíhali. Konečně se nám ale podařilo dát dvě šťastné branky ve dvou minutách a ty rozhodly. Další dvě kola je třeba na tomto stavět.

vedoucí Bíl Karel (hosté):
Ve druhé půli jsme mohli za stavu 1:1 rozhodnout, ale tři vyložené šance jsme neproměnili, a tak nás domácí tým potrestal dvěma slepenými góly v 70 a 71.min. a bylo rozhodnuto.