18. Krykorka (vl,), 58. T. Hanuš, 85. Smadiš 39. Kordač, 45. Krykorka

Marko - Zámečník, Pilař, Chaloupka, Ullmann - Mizerík (90. R. Hanuš), Pánek, T. Hanuš, Tlustý (90. Marek) - Pokorný (88. Skokan), Lihan (69. Smadiš) Heřman - Zbořil, Semerák (83. Drapák, Krykorka, Štajer - Kunc (69. Jandík), Tesař, Majer, Vlach - Fischer (76. Sobotka, Kordač (80. Kosyak)

24. Lihan 72. Pánek 85. Smadiš 71. Kordač

Milan Havlík, vedoucí týmu (domácí):
S favorizovaným soupeřem jsme sehráli vyrovnaný poločas. Po změně stran byla z naší hry cítit větší vůle po vítězství, hosty jsme za stavu 2:2 zatlačili do vápna a čekali na třetí gól. Zasloužené 3 body zařídil 5 minut před koncem Smáďa, ale pochválit je dnes třeba celé mužstvo.

V. Krykorka ved. týmu (hosté):
Odehráli jsme nepovedené smolné utkání. V úvodu vlastní gól, na konci slunce a vítr proti a s nimi gol od hráče čekajícího na nahrávku dva metry za bukem. Chyby ale hledejme u sebe. Pokračuje trápení s rozehrávkou po špatném prvním dotyku s míčem, zbytečné ztráty a žalostně neproduktivní koncovka plná zahozených tutovek. Sečteno podtrženo - je na čem pracovat, abychom místo pokukování po špici nepokukovali po sestupu.