Tomek - Koutník L., Brendl, Židík (81. Koudelka), Mikan - Tomeš (75. Šanda), Koblížek, Vlasák, Krejcar Jakub - Krejcar Jan, Kmoníček Tošovský - Bořke, Mařas, Černý, Libřický - Mádlo (87. Jedlička), Hubička, Jiřík, Hůlka (30. Bína) - Polyakov (82. Zahradník), Káranský

Židík, Brendl, Krejcar Jan
75. Tomek

Koudelka Vladislav, trenér SK Roudnice (domácí):
V derby jsme nechtěli tahat za kratší konec, ale v prvním poločase jsme měli ze soupeře velký respekt. Soupeř nás přehrával, ale výborný Tomek nás držel nad vodou. Druhý poločas jsme zlepšili pohyb a soupeři se vyrovnali. Byl to zápas o první brance. Ta bohužel padla po naší hrubce před vápnem, kterou soupeř potrestal. Vzápětí přišla další chyba a soupeř z penalty zvýšil na 2:0 a my museli dohrávat pouze o deseti. Dnes jsme mohli uspět proti kvalitnímu soupeři jen kdybychom nedostali branku.

Jan Schejbal, předseda oddílu (hosté):
Chtěli jsme se pokusit prodloužit sérii vítězných zápasů a v derby uspět.Naše vítězství je zasloužené,po většinu zápasu jsme byli aktivnější a jen zásluhou výborného Tomka domácí odolávali.Ty jsme naopak do žádné velké příležitosti nepustili.Náš velmi nadupaný program pokračuje ve středu dalším derby utkáním,když bychom v domácím pohárovém utkání chtěli potrápit velkého favorita z Kratonoh.Bohužel nám opět narůstá seznam zraněných na který přibyl Hůlka.