52. + 55. Tryzna 17. Ondráško, 33. Mádle

Petrák - Chlum, Míč, Punker, Babič, Jeřábek J., Kracík M., Kracík A., Adolf, Tryzna (76. Kužel), Tušiak (46. Švec) Volhejn - Baše, Herman, Popelka, Knap, Ondráško, Poláček, Janata, Špecián (61. Skála), Gajdoš (90. Ernst), Mádle

76. Adolf, 82. Punner 12. Baše

Jan Jelínek - trenér (domácí):
Zápas dvou zcela rozdílných poločasů, ten první, to byla parodie na fotbal od některých našich hráčů. Bez zájmu o dění na hřišti, pohybem na hřišti to připomínalo výšlap turistů na Sněžku. Po důrazné domluvě v kabině a zamíchání se sestavou byl druhý poločas o něčem jiném. Rychlý pohyb, důrazné napadání a nabídka přineslo své ovoce v podobě dvou rychlých branek. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější a konečně bodovali.

Vlastimil Honek, trenér (hosté):
Po výhře v Rudníku jsme s opět značně slátanou sestavou měli utkání zvládnout. Vedli jsme 2:0, vše vypadalo dobře, jenže po změně stran jsme vypadli z rytmu a zaslouženě o výhru přišli. Penalty jsou pro nás zbytečnou záležitostí (5x jsme prohráli) a to jsou body, které nám v tabulce chybí. Bohužel se vážně zranil Špecián do kterého domácí hráč úmyslně vrazil a zlomil mu klíční kost. Takže na poslední utkání sezóny budeme muset z klobouku opět někoho vytáhnout. Stav hráčského kádru je žalostný.