Matula - Žaba,Bednář, Gábor,Kuhn - Samler,Vágner (46.Hák M.),Hák V.,Mertlík - Vaníček (46. Machek),Marks Effenberk - Školník,Lukášek,Petr,Čtvrtečka - Franc,Musil,Reichl,Šnajdr (72.Pfeifer) - Vondřejc,Přibyl

27. Žaba 0
0 0

Čeněk Celler,trenér (domácí):
Zoufalý výkon především v prvním poločasu. Ve druhém se hra zlepšila,ale na zodpovědně hrající družstvo hostů to nestačilo.

Jan Jánský, trenér (hosté):
V prvním poločase mělo utkání vyrovnaný průběh, ale do kabin jsme šli s dvoubrankovým vedením. Do druhého poločasu soupeř naskočil mnohem aktivněji, domácí nás přehrávali a po několika minutách snížil na rozdíl jedné branky. Dvacet minut před koncem utkání se nám opět podařilo odskočit na rozdíl dvou branek. V závěru zápasu soupeř pouze zkorigoval výsledek na konečných 3 : 2 pro nás. Všem hráčům chci poděkovat za zodpovědný výkon, kterým jsme se prezentovali proti kvalitnímu týmu domácích.