Tošovský- Bořke, Mařas, Kabeláč, Libřický, Friedl, Jiřík, Černý, Polyakov(75.Hubička) Mádlo(68.Sýkora) Karanský(77.Hofman) Voltr-Zumr, Urban, Hrubý, Schwarzer - Šmied, Charous, Ježek (60.Štěnička), Hlína (46. Šrámek) - Matoušek, Schod

0 0
0 0

Kunčar Vojtěch -Sekretář (domácí):
Soupeř hrál ze zajištěné obrany, v 15´zaútočil, ale Tošovský skvěle zakročil. Ve 36´ na půlící čáre Friedl náhle vystřelil a překvapil vyběhnutého brankáře výstavní brankou. Před poločasem Jiřík chytře přeloboval brankáře. Na začátku 2. půle jsme zahodili 3 vyložené šance. Potom soupeř po naší chybě na polovině hřiště šel do brejku. Na hranici velkého vápna jsme se dopustili faulu. Matoušek skvěle proměnil přímý kop a od břevna dal pěknou branku. Potom soupeř snížil, ale udrželi jsme vítězství.

Jaroslav Pokrupa, předseda oddílu (hosté):
Ve 36. minutě byl stav na vyložené brankové příležitosti 1:1, my jsme vycházeli ze zabezpečené obrany a přecházeli jsme do rychlých brejků. Ve 36.minutě Bob Friedl golem roku z půlky hřiště překonal našeho brankáře. Do konce poločasu se podařilo domácím náskok zvýšit. Do 2. poločasu jsme hru otevřeli, domácí vstřelili svůj třetí gól a přestali hrát. Nám se podařilo dvěma krásnými brankami snížit a domácí se až do konce zápasu strachovali o výsledek.