( 0 : 1 )
(4:3)
Pen.:4:3 50'vlastní(Kašpar J.) 86'Vích M. 19. Šmíd, 58. Jarotek L.

Cejnar-Mindek,šreibr,Vích M.,Hruška -želízko,Věříš(46'Kolínek),Lochman J.KrejcarJ. - Bíl M.,Bíl R.(80'Voltr) Sedláček - Matějka L., Vopálka, Kašpar, Vik - Páter (86. Jindra), Šmíd, Jarotek A., Neppl, Matějka T. - Jarotek L. (64. Šimerda)

14'Lochman J. 39'Bíl M. 70'želízko J. 39. Matějka L., 55. Vik, 76. Vopálka

Bil Karel,vedoucí mužstva (domácí):
Po celý zápas jsme měli územní převahu, ovšem okolo vápna jsme byli bezradní.Nasazením Kolínka do druhé půle se nnaše hra dopředu zlepšila,ale góly stále nepřicházely,pomohl nám vlastní gól hostí, náš tlak sílil,ale gólu na 2:2,jsme se dočkali až v 86', kdy se z vápna krásně trefil Michal Vích.V nnásledujicichpenaltách jsme měli více štěstí a vyhráli 4:3.

Ondřej Kolář - trenér (hosté):
Do utkání jsme šli s taktikou hlubokého bloku a rychlého přechodu do útoku. První poločas se odehrál dle představ. Podařilo se nám využít brejkové situace ke vstřelení úvodní branky. Druhý poločas jsme naprosto nevídanou hrubkou umožnili domácím vyrovnat. Po precizně zahrané standardní situaci jsme se opět ujali vedení. Bohužel se nám nepodařilo odskočit na rozdíl dvou branek. Černý scénář se bohužel naplnil a domácí krásnou střelou v závěru vyrovnali na konečných 2:2.