Sedláček - Páter, Vopálka, Kašpar, Hloušek (60. Bonhard) - Matějka L., Neppl, Vik, Šmíd, Sajvera - Jarotek L.

55. Vik, 59. a 66. Neppl
66. Neppl

Ondřej Kolář - trenér (domácí):
I přes brzké vedení soupeře 0:2 jsme statečně vzdorovali a na konci prvního poločasu snížili krásným gólem Matějky. Z kraje druhého poločasu jsme měli šanci na vyrovnání, ale bohužel jsme ji neproměnili. Nutno podotknout, že hosté v závěrečných minutách spálili i nemožné. Chválím celé mužstvo za bojovný výkon a skvěle chytajícího Honzu Sedláčka. Bohužel se zranil Martin Hloušek, tímto mu přeji brzké uzdravení.

Vojtěch Kunčar-sekretář (hosté):
Utkání jsme začali náporem a brzy se ujali vedení 2:0,domácí z ojedinělého útoku vstřelili nádhernou branku kde z lévé strany útočník domácích křížnou střelou trefil vzdálenější šibenici.Ve druhém poločase jsme neproměnili několik vyložených šancí naší nepřesností nebo skvělými zákroky domácího brankáře.A tak jsme se až do konce utkání strachovali o výsledek.Ale důležité body jsme vybojovali.Další těžké utkání nás čeká ve středu kdy hostíme hradeckou Slavii.