( 3 : 0 )
27.28.45.71. Rada 62.Peterka 85. Jarotek A.

Erben(70.Dousek) - Prouza(76.Čáp), Hanzlík, Kulhánek, Pich, Kejzlar, Biederman, Peterka, Marel,Břicháček(60. Winter), Rada(78. Seidel) Vašata - Matějka L., Kašpar, Páter, Matějka T. - Jindra M., Jarotek A., Šmíd, Jarotek L. - Bonhard, Přiklopil (65. Vedral)

Radek Kaplan trenér (domácí):
V posledním zápase jsme se chtěli s fanoušky rozloučit výhrou. V prvním poločase nás třikrát podržel v bráně Rosťa Erben, který zlikvidoval jasné tutovky soupeře. Nám se podařilo vstřelit tři branky a prakticky jsme zápas rozhodli v prvním poločase. Ve druhém jsme hru kontrolovali a přidali ještě dvě branky. Hráčům a celému realizačnímu týmu bych chtěl za tuto sezonu poděkovat.

Ondřej Kolář - trenér (hosté):
Kdyby na světelné tabuli po prvním poločase svítilo skóre 4:4, nikdo by se nemohl divit. Když jdeme třikrát sami na branku a nedáme ani jeden gól, tak je těžké bodovat. Domácím jsme výhru přímo vnutili. Utkání hrané v přátelském duchu kvalitně odřídila trojice rozhodčích.