1. Špicar, 33. Rejman 80. Pešta

Mäsiar - Vilímek, Drahoňovský, Románek, Maxa - Toráč (52. Kubíček), Volšička, Zugar, Sobotka (81. Vočka) - Rejman (89. Vích), Špicar Hampl - Jůza, Valnoha, Mutzer, Smetana - Macek (Cristea), Pešta, Cristea, Sítrař - Balcar, Tarant (Bányácski)

Mäsiar, Sobotka, Zugar, Rejman 80. Pešta

Vladimír Kalenda - trenér (domácí):
Do utkání jsme vstoupili aktivně. Hned v první minutě jsme se ujali vedení. Rejman předvedl pohlednou individuální akci a Špicar skóroval do prázdné branky. Zbytek poločasu byl spíše boj než fotbal. Ve 30. minutě se prosadil Rejman a zvýšil na 2:0. Ve 46. minutě hosté kopali pokutový kop, který zneškodnil vynikající Mäsiar. Zbytek zápasu byl velice rozkouskovaný. Hosté měli několik šancí, ale nevyužili je. Libáň podala bojovný výkon.

Jan Smetana (hosté):
Znovu inkasujeme v úvodu zápasu. V 1.poločasu domácí hrozili nakopávanými míči,z nichž nás trápili jejich rychlonozí útočníci, po jednom z nich přidali další gól. My jsme během 1.půle zahodili 4 jasné tutovky. Hned v úvodu 2.poločasu jsme měli výhodu penalty, bohužel jsme ji neproměnili. Celý 2.poločas jsme měli převahu, ale z domácího brankáře jsme udělali hvězdu utkání. Snížit se nám podařilo 10 minut před koncem,více se již nepodařilo. Proměnit polovinu šancí, mohli jsme mít i na 3 body.