10.David Machačný, 56.Patrik Berounský 48.Jakub Hartman, 54.Pavel Janda

Martin Brožíček - Jarda Janáček, Ondra Černovský, Láďa Komárek, Vítek Dyčenko - Pavel Zedek, David Machačný (86´Vráťa Nasikovský), Vláďa Hnát (82´Martin Valnoha), Petr Komárek (c) - Patrik Berounský, Michal Poutník (68´Jan Dřímal) Jiří Appl, Daniel Appl, Jakub Jelínek (40´Martin Drahorád), Kryštof Staněk, Pavel Janda (c), Jiří Myška (80´Martin Kofránek), Michal Bráborec, Václav Branský, Miroslav Kučera, Zdeněk Dušek, Jakub Hartman (66´Jan Kraus)

32.Berounský 42.D.Appl, 83.Drahorád

Miloslav Havelka, trenér (domácí):
Do utkání jsme vstoupili aktivně a odměnou nám byla vedoucí branka. Oba týmy se snažili hrát kombinační fotbal, což v závěru poločasu vyšumělo a pěkný fotbal vymizel. II.poločas jsme chtěli začít zodpovědně, pohlídat si skromné vedení, ale opak byl pravdou. Soupeři jsme otevřeli okna naší obrany a ten toho plně využil. To nás naštěstí rychle vyhecovalo a vyrovnali jsme. V závěru utkání se zbytečně přitvrdilo a 2 naši hráči odstoupili pro zranění. V penaltovém rozstřelu jsme měli více štěstí.

Jaroslav Koza vedoucí týmu (hosté):
V 11.jdou domácí do vedení a tak skončil i poločas. V 49.vyrovnává Hartman z levé strany na 1:1 a v 55.po rohu dává Janda na 2:1 pro nás.Za dvě minuty ,ale domácí srovnávají na konečných 2:2.A penalty jsme už potřetí prohráli 3:4.U nás nejlepší Hartman.Je třeba pochválit i výkon všech rozhodčích v čele s p.Jehličkou.