22. Libřický

Bohuška - Kotyza, Růžička, Beran, Semerák - Wilke, Němeček, Šimon (Štejnar), Svoboda (Schubert) - Jaroš (53. Mucha), Kuru (53. Čihák) Tošovský - Placák (89. Schejbal J.), Kučera, Černý, Koblížek - Sýkora, Schejbal D.(Zahradník), Bína, Klouda - Libřický, Jelínek

48. Růžička, 55. Schubert, 82. Mucha 61. Schejbal D., 86. Bína

Petr Možný, sekretář (domácí):
Hosté už ve 3. min. po centru do velkého vápna zahrozili střelou do boční sítě. Ve 23. min. z ofsaidové situace otevřeli skore 0:1 Libřickým. Pěknou přihrávku do běhu dostal Svoboda, který se ocitl sám před hostujícím golmanem, ale na něho nevyzrál. Domácí ve 45. po kopu z rohu hlavičkoval Kotyza do branky, ale hostující obránce míč odkopl znovu na roh. Ve druhém poločase snad jen Semerák střílí z dálky a golman hostí střelu vyráží na roh. Celý druhý poločas domácí se snažili ůtočit, ale přes dobře organizovanou obranu hostí branku neohrozili. Lukáš Lorenc, trenér: utkání chudé na šance. Jedinou příležitost využili hosté.