34.Pitra 38. Sobotka 87. Kollár 90. Zeman 57. Hanuš 66. Stránský 71. Suchomel

Kollátor - Zvolánek (77. Pospíchal)Zeman, Valeš, Landa - Ridl, Kollár(90. Bartoš),Jandík - Berger, Pitra (51. Fridrich), Sobotka Hladík - Nývlt, Hanuš , Folkert(63.Cink),Najman-Hančovský , Hradecký , Stránský , Suchomel - Tomčík , Blažek(84.Blažej)

74. Landa

VM Jiří Kalvach (domácí):
Z naší strany zápas hrůzy. V prvním poločase jsme jasně dominovali a soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili. Ovšem vstřelili jsme jen dvě branky což se nám málem nevyplatilo. Ve druhém poločase se nám vytratila fotbalovost a po vlastní hlouposti jsme dostali 3 branky . Zavěrečných 10 minut ale naštěstí patřilo nám a podařilo se nelichotivý výsledek otočit v náš prospěch. Díky všem za bojovnost a chuť s tím ještě něco udělat!!

M.Hradecký,trenér (hosté):
V prvním poločase jsme neexistovali!Soupeř nás přehrával ve všech směrech a kdyby to bylo 6:0 ,tak by jsme se nemohli divit.Poločas naštěstí pro nás skončil jen 2:0.O přestávce jsme si malinko ujasnili některé základní věci a do 2.pol.nastoupilo úplně jiné mužstvo.Během 20.min 2.pol.jsme utkání otočili na 2:3 pro nás.V 80.jsme mohli rozhodnout,ale bohužel jsme neproměnili loženku a domácí nás v 87. a 90. krásnými brankami potrestali a poslali bez bodů domů.