4. J. Privara , 6. F. Kmínek (vl.) , 16. D. Balog , 28. D. Čáp 55. J. Myška (p.)

L. Etflaiš - O. Gaszi , R. Kosina , J. Štemberka, J. Kováč (46. M. Zeman), - D. Balog, M.Punner,J. Víšek, M.Kučeravý(46. M. Janoušek) - J. Privara (80. M. Pecold) , D.Čáp (87. M. Hloušek) J. Appl - D. Tichý , J. Zeman , M. Kofránek, F. Kmínek (78. J. Vidner ) , J. Matouš, O. Němec , J. Myška , J. Svoboda , D. Appl , M. Drahorád

27. J. Štemberka , 53. R. Kosina , 85. J. Víšek 44. D. Appl , 45. J. Myška , 84. M. Kofránek .
64. J. Štemberka

Jan Jelínek, trenér (domácí):
Těsně před začátkem zápasu se při rozcvičování zranil brankář Stránský, a tak do brány musel hráč z pole, který rozhodně nezklamal. První poločas byl jednoznačně v naši režii. Nás zdobili rychlé a pohledné akce,které čtyřikrát skončili ve správné síti. Bohužel druhé dějství by mohlo být inspirací pro natočení volného pokračování Okresního přeboru.Naše nepřesnost a nedůraz umožnil hostům dostat se do hry, ale pouze jejich laxní koncovka nás ochránila od pohromy.

Jaroslav Koza vedoucí týmu (hosté):
Dle vyjádření trenéra Pavla Bergera,z naší strany zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme ve 26.prohrávali už 4:0.Ve druhém jsme měli sedm gólovek ale dali jsme jen jednu.K zápasu jsme jeli jen s deseti hráči a čekali koho nám přivezou z dorostu,který hrál v Solnici.Doufám že za týden to bude proti Kalné jiné kafe.