FK Jaroměř
1:1
( 0 : 1 )
(3:4)
76' Belák 22' Kilevník. Rozhodující penalta: Holub

Vacho- Chmelík, Goll (72. Nožka), Nejman, Rojšl, Kulhánek, Polák (89. Bogusz), Khun (64. Fiedler), Kratěna, Belák, Srkal Ondráček - Ruprich, Holub (K), Müller (65. Rejchrt), Horák - Klouček, Michálek, Bano, Knap - Kilevník, Čenovský

12' Goll, 59' Kulhánek, 71' Chmelík, 81'Srkal 35. Ruprich, 53. Horák, 64. Michálek, 64. Bano

Trenér Dudek (domácí):
V dnešním zápase jsme získali jeden bod díky našemu golmanovi.Hosté nás první poločas přehrávali a zaslouženě vedli 1:0. Ve druhé půli se hra vyrovnala a vyrovnali jsme. Penalty jsme opět nezvládli.Velkou pochvalu zaslouží trojice rozhodčích.

Roman Kyral, trenér FK Jaroměř (hosté):
První poločas jsme měli zápas naprosto pod kontrolou a jen nemohoucnost v naší koncovce a výborný domácí gólman zapříčinil to, že jsme vedení nenavýšili. Druhý poločas domácí více bojovali a hra se začala vyrovnávat. Zlomovým okamžikem byla naše neproměněná penalta za stavu 1:0 pro nás. Domácí pak z jediné střely na branku po standardní situaci dali vyrovnávací gól. Penalty jsme zvládli dobře a připsali si tak zaslouženě bod navíc.