Kobos - Petrů, Havlíček, Škoda, Hlava L., Bárta (63. Vít M.), Hála, Štelzig (55. Barták), Martínek, Hlava D. (55. Hundák), Koval (72. Kováčik) Gall - Hrnčíř (48. Holomba), Zejfart, Blažek (54. Šorm), Berger, Wagenknecht, Loner, Šrám, Kazda, Lánský, Odvárko (81. Kobrýn)

22. Hlava D. 46. Štelzig 9. Loner 30. Šrám 41. Lánský 42. Berger 57. Šorm 75. Gall
- 7. Kazda

Josef Macek, vedoucí mužstva (domácí):
Dobře rozehrané utkání,kdy po krásné akci Kovala doráží míč do brány D.Hlava ve 3. min.Po dalším důrazu Kovala a vybojovaném míči byl zezadu sražen kapitánem hostí a po právu přišla červená karta.Z následného přímého kopu v 8. min s chutí hrající Koval nadvakrát prostřeluje gólmana hostí.Ve 21. min je to již 3:0, kdy se prosadil Petrů.Před přestávkou zvyšuje D.Hlava ve 40 min na 4:0.Ve druhém poločase v 53. min upravuje na konečných 5:0 Škoda.

O.Velich (hosté):
Začátek utkání, který ovlivnil celé utkání, byl jako ze špatného snu. Dvě nevynucené chyby a prohráváme 0:2 a hrajeme o deseti. V podstatě " je po zápase ". Škoda našich šancí, kterých bylo celkem dost, hlavně v druhé půli.