( 0 : 1 )
36" M.Stránský, 67"T.Jiřička, 87"D.Ježek

Němec - Drahorád, Volný, Kofránek (54"Hubený), Appl - Staněk (46"Špás, 80"Hruška), Dušek, Branský, Kmínek (80"Hodr), Kučera M,(67"Kárník), Soukup, Šulc, Bartoš, Tauchman, Navrátil J., Landyš, Stránský, Hampl, Dědek, Jiřička T,(83"Ježek), Jiřička J.(89"Navrátil T.)

Jaroslav Koza vedoucí týmu (domácí):
V dnešním zápase byli hosté úspěšní v proměňování brankových příležitostí a tak si zaslouženě odvezli všechny body.My jsme naše šance proměnit nedokázali a po druhém kole jsme bez bodu.Hráči soupeře nás předčili rychlostí v útočné fázi hry,kdežto u nás to byl pravý opak.

Tomáš Navrátil st. (hosté):
Naše vítězství je zcela zasloužené, navázali jsme na kvalitní výkon z minulého utkání, výsledek je pro domácí ještě poměrně milosrdný. Ujali jsme se vedení 1:0, měli další šance, ale těsně před přestávkou nás podržel neskutečným zákrokem golman Šulc. Úvodní desetiminutovka druhé půle patřila domácím, ale Ti se neprosadili. Poté jsme opět vystrčili naše ofenzivní růžky, mohli náskok po několika šancích výrazně navýšit, ale branky jsme již vstřelili "pouze" dvě.