9. Klaban, 16. Horáček, 85. Krob 7. Němec, 46. Hubený

Mauer - Malý, Jeník, Ulvr, Krykorka - Knížek, Kirschner, Bucek, Klaban - Horáček (76. Krob), Pluhař (90.Čeřovský) Appl - Drahorád, Appl D., Tichý, Staněk (46. Hruška), Jelínek, Myška, Němec (83. Špás), Hubený, Hanuš (29. Šafránek), Kofránek

45. Malý, 58. Krykorka, 78. Bucek, 90. Horáček 81. Němec

J. Matějka - vedoucí mužstva (domácí):
V zápase jsme po vlastní brance brzo prohrávali, vzápětí jsme však dokázali vyrovnat a do poločasu utkání otočit. Hned v první minutě druhého poločasu soupeř vyrovnal. Rozhodnutí zápasu, který se hrál ve velkém vedru, přinesla až 86. minuta, kdy se po pěkné individuální akci Horáčka prosadil střídající dorostenec Krob. Byla to pro něj premiérová branka za muže.

Jaroslav Koza vedoucí týmu (hosté):
V dnešním zápase jsme dle vyjádření trenéra Bergera měli získat alespoň bod. V 7"jsme vedli a v 9"to bylo 1:1 po nedůrazu našeho brankáře v malém vápně.Druhou jsme dostali,když se brankář zastavil při výběhu proti soupeři.Na začátku druhé půle jsme stav srovnali,ale čtyři minuty před koncem jsme si nechali dát zbytečně třetí branku,po nedůrazu ve středu pole.