Tošovský-Mařas, Polyakov(89.Mašek) Hubička(46.Černý) Chromek, Kollár, Libřický, Jiřík, Kabeláč, Karanský(75.Friedl)Hůlka Vrána-Pups, Mňuk, Stieber O.(54.Šrefl), Brandejs, Bárnet, Pohl, Stieber F.(76.Oliveira) Zajíček(68.valášek)Počtýnský

80.Libřický 78.Mňuk
0 0

Kunčar Vojtěch-sekretář (domácí):
Po první akci jsme dali velmi lacinou branku po hrubé chybě brankáře.Potom byla hra vcelku vyrovnaná ,soupeř vyrovnal z ojedinělé akce překvapivou střelou k tyči.Do druhé půli jsme nastoupili odhodláni velmi kvalitní utkání rozhodnout v náš prospěch, což se nám povedlo druhou brankou kterou dal Kollár,který si ji za svůj výkon zasloužil,když ještě trefil tyč.Velmi kvalitní utkání všichni poctivě odmakali.

Jan Čermák - trenér (hosté):
Faktory, které měly vliv na výsledek: 1čaroděj Hubas začaroval hned v první minutě našeho gólmana, 2neproměněné šance na 2:1 nebo vyrovnání na 2:2, 3oživení fyzické kondice v týdnu–chyběla nám lehkost, 4hodně kvalitní soupeř. Přesto si myslím, že jsme mohli dosáhnout alespoň na remízu. Chválím a gratuluji soupeři, chválím sudí a chválím tým za předvedený výkon. Určitě jsme si neposlechli pohřební marš, ale můžeme být optimističtí, pokud dodržíme nastoupenou cestu a nebudeme v oblacích.