89.Jirásek 34.Klikar

Pěnička – Havlík (85. Malý), Hartman, Žid, Šotola - Krahulec, Mikušík, Kolínek, Eimann (60. Jirásek) - Gerža, Majer (60. Čopík) Holý-Jelen,Srubjan, Nejman,Darebník/46.Valášek/, Vít,Lelek,Zákravský, Růžička/90./Maur D./,Macháček/86.Hofman/, Klikar

50. Eimann ,56. Havlík, 56. Krahulec ,75. Kolínek 53.Zákravský

Effenberk P., vedoucí mužstva (domácí):
V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem a měli 2-3 gólovky. Z první rány na bránu se ujal vedení soupeř. V druhém poločase bylo lepší Nové Město. Bojovností se nám podařilo vyrovnat. Penalty nám přinesly druhý důležitý bod.

Killar M.-trenér MFK (hosté):
Tak jak jsme získali v jiných utkáních body až v samotném závěru,tentokrát to bylo opačně a chybou v defenzívě jsme domácím v 89 minutě darovali remízu.Navíc jsme letos už potřetí nedokázali získat bonusový bod v penaltovém rozstřelu,takže spokojený příliš nejsem.Vzhledem k průběhu utkání,šancím na obou stranách,velké bojovnosti a snaze soupeře o vyrovnání je podle mě remíza ze základní hrací doby spravedlivá.