Sokol Provodov
TJ Červený Kostelec
3:6
( 1 : 4 )
26', 66' Nožka, 55' Dudek, 8', 87' Koval, 22' Havlíček , 28' Škoda, 34' Hlava D., 83' Hlava L.

Voborník- Chmelík, Goll, Bogusz, Nožka, Dudek (69. Čtvrtečka ), Rojšl, Kulhánek, Bek, Kratěna, Srkal Kobos- Petrů, Havlíček, Škoda, Hlava L.,Bárta, Štelzig (69. Čáp), Barták (61.Hála), Martínek, Hlava D.(79.Hundák), Koval

17. Nožka, 57. Dudek, 78. Chmelík, 86. Goll
88. Kratěna

Trenér Dudek (domácí):
Dnes jsme nastoupili v hodně kombinované sestavě a favorit nám první poločas ukázal v čem je jeho síla. Tři góly jsme dostali po standartních situacích. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a výsledek se nám podařilo zdramatizovat. Nakonec jsme ještě dvakrát inkasovali. I přes prohru chválím naše hráče.

Josef Macek, vedoucí mužstva (hosté):
První poločas začal zcela v naší režii, kdy jsme se ujali vedení 0:2 po gólech Kovala a Havlíčka. Po naší chybě domácí snížili na 1:2 Nožkou. Dále jsme hráli atraktivní hru a do poločasu upravili na 1:4 Škodou a D. Hlavou. Do druhé půle jsme nastoupili velmi laxně s vědomím, že máme vítězství v kapse a domácí nás dvakrát potrestali a zdramatizovali utkání na 3:4. Ke konci jsme se vrátili k naší hře, kdy zvýšil na 3:5 L. Hlava a v 88. minutě upravuje na konečných 3:6 Koval z pokutového kopu.