76. Hloušek, 81. Lán 4. Koval, 67. Havlíček, 72. Hlava David

Moník - Mottl, Lán, Veselý, Dostál - Fišera, Brázda (84. Bajer), Linhart, Chobotský (51. Hutla) - Erber (84. Klicnar), Hloušek Kobos - Hlava L., Škoda, Havlíček, Petrů - Martínek (90. Rada), Barták, Bárta, Štelzig (77. Hála) - Hlava D., Koval (90. Čáp)

60. Mottl, 86. Hloušek, 86. Lán 89. Hlava L.

Josef Pleskot, trenér (domácí):
S vedoucím týmem soutěže jsme odehráli dobrý zápas. Soupeř měl o poznání lepší vstup do utkání a brzo šel do vedení. Teprve po inkasované brance jsme se postupně dostávali do hry, ale přes dobře organizovanou obranu jsme se nedostali. O osudu utkání rozhodly dvě obdržené branky v rozmezí pěti minut. V závěru jsme dokázali výsledek zkorigovat na rozdíl jedné branky, ale víc už jsme nestihli. Soupeři gratuluji k vítězství.

Petr Liška, asistent trenéra (hosté):
Zápas jsme začali aktivně,ve 3m mířil vedle Štelzig,v 5m centroval Štelzig na Kovala 0:1.Zbytek první půle se odehrál bez ohrožení branek.Druhou půli jsem začali zase aktivně,ve 48m hlavičkoval Koval těsně mimo.V 56m střílí Martínek mimo, poté zahrozili domácí,ale Kobos likviduje.V 62m byl sám před gólmanem L. Hlava,ale byl vychytán.V 67m po autu doklepává Havlíček 0:2.V 72m zvyšuje D. Hlava na 0:3,zdá se,že je rozhodnuto.Po nedůrazné hře v obraně domácí snižují v 76m na 1:3 a v 81m na 2:3.