Kobos - Škoda (74. Čáp), Bárta, Havlíček, Hlava L., Hlava D., Štelzig, Koval Barták, Martínek, Petrů (46. Hundák) Puš - Materna, Ulvr, Khun (56. Horáček), Nálevka (64. Knížek), Miler, Kraus (82. Sajdl), Mészároš, Veg, Mika, Jeník

- 29. Miler 45. Kraus
- -

Josef Macek, vedoucí mužstva (domácí):
V souboji a čelo tabulky jsme přivítali omlazený tým Jičína. Tentokrát se náš gólový stroj rozjel pomaleji, branky jsme vsítili v 16 a 28 minutě D. Hlavou, ve 31. upravuje po přihrávce D. Hlavy na 3:0 Koval. Do druhého poločasu obě mužstva vstoupila opatrněji, hra byla místy neurovnaná a v klidu jsme si zápas pohlídali.

Jeník Miroslav, trenér (hosté):
Provází nás velká marodka a tak jsme věděli,že nás čeká horká půda a těžký zápas.To domácí svou fotbalovou kvalitou potvrdili,přesto si myslím,že jsme mohli obdrženým brankám lépe čelit,především tam byl malý důraz ve velkém vápně.Kostelec ale vyhrál zaslouženě,jen škoda,že jsme alespoň jeden gól nedali, protože si myslím,že jsme si ho zasloužili.