1:0
( 0 : 0 )
69´Matoušek

Ruml-Schod,Urban,Hrubý V.,Šmied-Novák,Roubal,Schwarzer,Havlas(60´Štěnička),-Matoušek, Markovič Cejnar-Šreibr,Vich,Voltr(88´Černý),Věříš,Šedivý(69´Hruška),Bíl R.,Soukup,Želízko,Bil M.(46´Jánský),Lochman

51´Schod,56´Hrubý V. 90´Černý

Jaroslav Pokrupa -předseda oddílu (domácí):
Domácí hráči se po vlažném začátku pomalu dostali do tempa a vytvořili si několik zajímavých příležitostí, které bohužel gólem neskončily. Ve druhém poločase se hrálo jen na jednu branku, kde se v 70´minutě ujali domácí vedení. Bohužel tak jako již několikrát v minulosti jsme po vedoucí brance přestali hrát a hosté se dostali do pár zajímavých šancí. Vítězství jsme, ale už nepustili a zaslouženě zůstaly 3 body doma. Velmi slušně a s přehledem zvládla utkání i trojice rozhodčích.

Bíl Karel,vedoucí (hosté):
Utkání jsme odehráli v kombinované sestavě a nebyli jsme schopni čelit domácímu tlaku. Domácí vstřelili gól až v 70'. Poté jsme hru otevřeli a nějaké šance jsme si vytvořili, ovšem bez gólového efektu.A tak utkání skončilo 1:0 pro domácí.