Tichý - Přívratský, Wimmer, Kozák, Kancok - Doubic, Groer, Ficner, Tůma (77. Huynh) - Rejl (88. Herout), Vošanovič Holý - Zounar, Svatoš, Šolc (46. Šulc), Zákravský - Hamák, Denk, Koza, Hantsch (63. Dudek) - Mrázek, Laštovička

52. Přívratský, 59. Rejl, 70. Vojtěch 22. Šolc, 42. Kozák, 51. Mrázek, 87. Zounar
67. Vošanovič

Realizační tým MFK Trutnov (domácí):
Od začátku se hrál rychlý a důrazný fotbal. My jsme však tentokrát byli v pozici, na kterou nejsme příliš zvyklí. Od 2. minuty, kdy jsme dali první branku, jsme to totiž byli my, kdo tahal za kratší konec a těžiště hry bylo kolem našeho vápna. Konečně se nám však, narozdíl od soupeře, dařilo své šance proměňovat a tak se šlo do kabin za stavu 3:1. Ve druhé půli jsme svůj náskok dokázali ubránit a získali tak cenné tři body. Kluky chválíme za přístup a bojovný a obětavý výkon.

Z.Šulc sekretář (hosté):
Poslední zápas podzimu se nám nevydařil,inkasovali jsme hodně lacino a na druhé straně nám herní převaha nebyla nic platná,když neproměníme ani ty nejvyloženější šance.Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům a realizačnímu týmu za vydařenou podzimní sezónu.