12. Masák, 33. Tlustý 2. Zajic, 53. Hájek, 61. Zdržálek (P), 71. Žďárský

Marko - Zámečník, Šustr, Chaloupka (57. Lihan), Široký - Masák, Tlustý, T. Hanuš, Smadiš (76. J. Hanuš) - Pánek, Ullmann Hladík - Hanuš, Hančovský (89. Jech), Pleva, Zajíc (85. Matěják) - Mejvald, Fink, Zdržálek, Hájek - Žďárský (80. Havránek), Navrátil (69. Tauchman)

74. Masák 48. Fink, 62. Žďárský, 76. Zdržálek)

Milan Havlík, vedoucí mužstva (domácí):
Soupeř příliš brzy ve 2. poločase vyrovnal na 2:2 a protože jsme si štěstí vybrali v 1. poločase, tak jsme ve druhém už trefovali pouze brankovou konstrukci. Škoda, že se alespoň jedna šance neujala, bývalo by to bylo drama až do konce.

Roman Fictum, vedoucí mužstva (hosté):
Do zápasu na těžkém, ale hlavně nerovném terénu jsme vstoupili rychlou úvodní brankou již ve druhé minutě. Další vyložené šance jsme bohužel neproměnili, což se nám vymstilo a domácí otočili výsledek. Do druhé půle jsme šli s odhodláním zápas vyhrát. Lépe jsme kombinovali a začali konečně proměňovat šance a díky tomu jsme zápas zaslouženě vyhráli, i když domácí dvakrát trefili z náhodných šancí tyč.