Vích 2, Kubíček, Kalenda, Rejman Špás, Kofránek

Richter - Vilímek, Kubíček, Sedlák, Sobotka - Toráč (90. Bydžovský), Volšička, Vích, Špicar - Rejman, Kalenda (53. Švec) Němec - Drahorád, Appl (74. Staněk), Šafránek, Špás - Myška, Hubený, Branský, Šumský - Zeman (46. Strnad), Kofránek

4 3

Vladimír Kalenda - hrající trenér (domácí):
Úvod zápasu byl nervozní z obou stran. Po naší brance z 15. minuty jsme převzali iniciativu a vytvořili si další brankové příležitosti. Bohužel řada stoprocentních šancí byla nevyužita a tak se odcházelo za stavu 2:0. Druhý poločas byl vyrovnanější, ale hosté se dostávali do šancí jen sporadicky. I přes další neproměněné vyložené šance jsme vstřelili 3 branky a v pohodě dokráčeli pro vítězství.

Josef Strnad (hosté):
Bohužel jsme první dva góly obdrželi ze standartních situací, což bychom měli pobránit. Vepředu se naši mladíci snažili a za to si zaslouží velkou pochvalu. Druhý poločas byl z naší strany herně lepší, ale na víc než zkorigování stavu to nestačilo.