( 0 : 0 )
73. Vacek 57., 67. Dítě, 88. Havlíček

Mauer - Bryscejn, Jeník, Ulvr, Krykorka (81. Klaban) - Bucek (72. Sajdl), Mikolášek, Kirschner, Vacek - Pluhař, Horáček Novotný - Hejcman, Dvořák, Šoufek, Klimt, Brzek, Trutnovský (72. Říha), Vávra, Khol, Dítě, Havlíček

R. Mikolášek - trenér (domácí):
Přesto, že jsme nastoupili v nejsilnější sestavě, soupeř se zaslouženě ujal vedení. Po krásné brance M. Vacka se vyskytla šance na vyrovnání, kterou však soupeř ke konci zápasu zhatil další brankou. Výborný výkon podala trojice rozhodčích.

Libor Tobišek, trenér (hosté):
Dnešní zápas se odehrál ve velmi dobré fotbalové kvalitě z obou stran. V prvním poločase jsme nevyužili čtyři gólové šance a soupeři jsme nedovolili ohrozit naší branku. Do druhého poločasu jsme nastupovali s velkou opatrností s tím, že naše chvíle přijde a bylo to tak. Po krátké době jsme vedli 2:0. Po soupeřově tlaku přišla odezva, kdy domácí hráč z dálky vystřelil a dal z mého pohledu nádherný gól kola.Vítězství jsme zpečetili třetím gólem. Jsem rád, že nám zápas o "6" bodů vyšel.