5. Zemek 25. Ponikelský 27. Sršeň 65. Hořínek

Hottmar -Matějček, Bednář, Janko, Koza, Mochan M., Fof (46. Havlíček), Melichárek, Ponikelský, Mochan J.(71.Šimek) Zemek (85.Škarytka) Králík - Velíšek, Jedlička, Sychra, Jaroš, Janeček, Hořínek, Pinkas (87.Brandejs), Duha, Sršeň, Barták

76.Mochan Marcel 37.Hořínek 65.Janeček

Václav Tarantík - vedoucí mužstva (domácí):
Utkání jsme začali dobře, brzo jsme vedli 2:0 a neproměnili další šance. Druhý poločas byli hosté lepší a zaslouženě vyrovnali.V penaltovém rozstřelu se štěstí přiklonilo k soupeři, který tak bere 2 body.

Rostislav Kchop, trenér (hosté):
I.pol.patřil domácím, po naší chybě v rozehrávce skórovali již v 5. minutě. Po několika dalších šancích dali i další gól.Nám se podařilo do pol. korigovat krásným gólem ze SS - L. Sršeň. V úvodu II.pol. neproměnili domácí gólovku a do konce zápasu jsme již byli lepší. Dělba bodů zasloužená. V penaltách nás podržel v bráně M.Králík (2x chytil) a rozhodl muž z lavičky - D. Brandejs.