15.Šrom M., 58.Šrom M., 80. Kotyza O. 5.Kuchta J., 16.Kyral R., 38.Kuchta J., 51.Krpata S.

Vídeňský M., Nývlt M., Chochola A.(46.Luňáček J.), Hamerský D., Šponar P., Kotýza J., Hostinský T.(46.Vídeňský M.), Fujdiak L., Šrom M., Samek R.(46.Brož F.), Richter D.(77.Kotyza O.) Šenkýř J., Effenberk J., Pokorný P., Kyral R., Zrzavý V., Králíček J., Macek J., Kuchta J.(84.Vrátný L.), Balek V., Krpata S.(68.Petr J.), Hájek M.(88.Martínek K.)

68. Šponar P.,74.Vídeňský M. 64.Macek J.

Kotyza Pavel - vedoucí mužstva (domácí):
Naše hra v prvním poločase byla opravdu mizerná a tomu odpovídalo i skóre 1:3. Ve druhém poločase nám ani zlepšený herní výkon nepřinesl obrat v zápase, a tak 3 body si odváží soupeř z Ohnišova.

Josef Kárník, vedoucí mužstva (hosté):
Čtyři minuty na hřišti stačily uzdravenému Kuchtovi, aby střelil branku. Za stavu 2:4 jsme neproměnili už po sedmé pokutový kop. Nevyužili jsme spoustu brankových příležitostí. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za předvedený výkon a důležité 3 body.