Pecka - Ryšavý, Fetter, David, Poláček - Nožka, Balek, Macháček (75. Samko), Kratěna - Brzek (90. Martínek), Dobýval (85. Kupka) Tomek - Krejcar Jan, Samšeňák, Třešňák, Vlnas - Koblížek, Krejcar Jakub (83. Vlasák), Jirousek, Krejcar T. - Slezák, Kmoníček (76. Bednář)

Pecka, Macháček Třešňák, Krejcar Tomáš, Krejcar Jan

Jiří Klemenc, trenér (domácí):
Jsme spokojeni s třemi body, hosté byli celý zápas lepším týmem.

Koudelka Vladislav, trenér (hosté):
Do zápasu jsme vstoupili dobře, hned od prvních minut jsme přišpendlili soupeře na jeho polovinu. Začali jsme zahazovat jednu šanci za druhou. Soupeř hrozil pouze ze standartních situací. Branku jsme však vsítili až 1. minutu před poločasem, kdy se prosadil hlavou Samšeňák. Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně a pokračovali v zahazování jedné šance za druhou. Asi jsme naší impotencí v koncovce urazili fotbalového boha a přišel trest. Čtvrt hodiny před koncem udeřili domácí po standartní situaci a vyrovnali na 1:1. Další direkt nám zasadil soupeř 3. minuty před koncem, kde propadl míč za obranu a soupeř dal na 2:1. Hlavní důvod naší prohry byla tragická koncovka našich hráčů. Snad i hráči staré gardy by museli alespoň některé naše 100% šance proměnit.