Baláž,Chmelík, Punar,Nejman, Hlava D.Hlava L. Khun,Kratěna, Fiedler(39.Nožka)(90.Bogusz) Čtvrtečka, Vrabec(90.Škoda Pěnička,Efenberk,(Dědeček)Jirásek (Malý)Gerža,Týfa,Valášek,(Čopík) Mikušík,Krahulec,Majer,(Eimann) Šotola,Hrabar,

Chmelík,Nejman, Kratěna 2,Nožka, Jirásek,Gerža 2, Týfa,Hrabar,Čopík
Kratěna Gerža

Králíček. ved.mužstva (domácí):
Ve velmi důležitém utkání pro obě mužstva před pěknou návštěvou byli domácí šťastnější a zvýšenou bojovností ve druhém poločase strhli vítězství na svou stranu.

M. Petřík, trenér (hosté):
Nic nám nebylo platné, že jsme byli víc než vyrovnaným soupeřem, když jsme zklamali a to jak v koncovce, tak v podrážděnosti. Nejvíce mne mrzí, že jsme v prvním poločase nevyužili na 2 : 0 a pak nechali lehce vyrovnat. To bylo pro dobrý výsledek špatné a taky to tak dopadlo, když jsme v závěru nevyužili další možnosti vyrovnat.