SK Třebechovice
MFK Trutnov B
2:1
( 1 : 1 )
30',47' Kolář Boh. 15'Vyhnánek Mich.

Cejnar-Hruška,Vích M.,Šreibr,Bíl R.(69'Hájek O.)-Věříš,Bíl M.,Želízko,Voltr-Kolář,Soukup Pav.(89'Jánský) Tichý - Groer, Kozák, Přívratský (73' Tobiáš), Šimůnek (76' Herout) - Štěpánek (76' Šimočko), Ficner, Vyhnánek, Doubic - Matějka, Landa

67'Bíl M.

Bíl Karel, vedoucí mužstva (domácí):
První jarní kolo bylo poznamenáno určitou nerozehraností z naší strany, a tak soupeř měl na kopačkách více balon a optickou převahu.první gól vstřelili hosté v 15', kdy střelu z vápna náš golman vyrazil a na dorážku již nedosáhl 0:1. Vyrovnání přišlo ve 30', kdy Soukup obešel i golmana a jeho centr zavěsil Kolář do sítě 1:1. Druhý poločas jsme začali výborně, protože se po centru Soukupa na zadní tyč trefil z voleje opět Kolář 2:1.Zbytek poločasu jsme s vypětím všech sil ubránili výhru.

Realizační tým MFK Trutnov (hosté):
Od začátku byla na obou stranách znatelná dlouhá zimní přestávka. Nám se však vstup do utkání povedl lépe a po střele zpoza vápna a následné dorážce jsme se ujali vedení. Poté však náš tlak trochu povolil a domácí se začali dostávat do protiútoků,z nichž jeden dokázali proměnit. Ihned po změně stran jsme z brejku znovu inkasovali,a i když jsme poté opět získali herní převahu,žádnou pořádnou šanci jsme si proti dobře bránícímu soupeři vytvořit nedokázal,a tak je pro nás jarní premiéra zklamáním.