27.Kučera, 68.Kučera, 89.Šiška, 92.Kučera 25.Hruška

Šanda, Koutník, Mikan (53.Vlasák), Krejcar, Černý, Tomeš (79.Novotný M.), Cuberka, Kučera, Bárta (68.Novotný J.), Koblížek (76.Šiška) Cejnar, Šreibr, Bíl R., Hruška, Soukup, Věříš, Želízko, Vích, Bíl M., Voltr (46. Svoboda), Lukášek (72. Kyral)

82.Krejcar, 86.Šiška 82. Hruška

Mikan Zdeněk, asistent trenéra (domácí):
Těžké utkání. Hosté, hlavně v první půli, hrozili ze standartek a rychlých protiútoků. Po poločasové domluvě jsme ve druhé půli zlepšili hru a šli do vedení. Na konečný a pro hosty dost krutý výsledek, jsme upravili až ke konci. Pochvalu zaslouží střelecky disponovaný Kučera.

Bíl Karel,vedoucí (hosté):
Vyrovnané utkání,když poločas skončil 1:1. Ovšem ve druhé půli jsme vyrobili několik hrubých chyb a to nás stálo lepší výsledek.Pokud se budou tyto individuální chyby upakovat,budeme jen horko těžko sbírat body potřebné k záchraně.