TJ Sokol Třebeš
SK Týniště n.O.
4:1
( 2 : 0 )
11´a 70´Kincl,25´ Černý,87´Sobotka 53´Pokorný

Heřman- Michal,Zeman Jiří,Černý , Zbořil(83.Vlach),Kordač,Zeman Jakub (89.Drapák),Kincl (76. Majer),Farkaš (79. Sobotka),Štajer, Krykorka Koncz - Forejtek,Matoušek,Winkler,Fidra,Pokorný,Voda (50.Ráček)Mládek,Hladík,Winkler J. Horák

63.Štajer 28.Fidra,56 a 66 Winkler Jan, 66.Winkler Marek, 76.Mládek
66´Winkler Jan

Vl. Krykorka ved. týmu (domácí):
Za krásného počasí se hrál v Třebši bojovný zápas, plný osobních soubojů kdy nikdo ani na jedné straně druhému nic neodpustil.Naši kluci byli přece jenom více na míči a tentokrát pár ze svých šancí i proměnili. Proto si vítězství i za to, jak zápas odjezdili zaslouží. A hlášení žlutých karet - vezmeme si ponaučení, aby ani tyto detaily nemohly umožnit účelové konstrukce proti nám.

Lukáš Ráček - vedoucí mužstva (hosté):
Po 1.poločase jsme prohrávali 2-0 s fotbalovějším soupeřem. Když jsme ve 2.poločase vyrovnali na 2-1, mysleli jsme, že nastal obrat, bohužel jsme se nechali zbytečně vyloučit. Pak už nás soupeř přehrál a dotáhl zápas do vítězného konce. Je zajímavé, že v Třebši nejdříve rozhlas ohlásí, kdo ve skrumáži obdržel ŽK a také, že už má druhou v zápase a měl by být vyloučený, pak teprve HR udělí ŽK a hráče vyloučí. Po fotbalové stránce je Třebeš jasný aspirant na postup a ten mu také přejeme.