7. Vích, 10. vlastní 15. Najman, 22., 31. Lukeš, 63. Hampl

Richter, Sobotka, Repka, Sedlák, Vilímek (29. Drbohlav), Zugar, Kubíček, Volšička (24. Klaban), Pitthard, Vích, Toráč Lukeš, Najman, Hampl, Jiřička, Navrátil, Bartoš M, Bartoš V, Tauchman, Dědek, Kodytek, Lukeš (75. Sobotka)

4 1

Vladimír Kalenda - trenér (domácí):
Kdybych měl hodnotit utkání, už bych byl sprostý a to by se někomu nelíbilo, tak se chci omluvit té hrstce domácích fanoušků, kteří musejí trpět přístup některých jedinců a hostům gratuluji k lehkým třem bodům.

Tomáš Navrátil st. (hosté):
Utkání se pro nás nevyvíjelo vůbec dobře, domácí na nás vlétli a v 10. minutě jsme prohrávali 2:0. Pak se ale trefil životní střelou Michal Najman a poločasový obrat dokonal dvěma chladnokrevnými zásahy Míra Lukeš. Ve druhém poločase jsme hru ovládli, branku se nám však podařilo přidat i přes několik šancí již pouze jednu. Klukům děkuji a jsem rád, že 1.B třída se bude hrát Pod kaštany i v příští sezoně. Domácím přeji brzský návrat do kraje a řediteli místního žaláře rozum na správném místě.