Rodr-Beláň-Štemberka-Hloušek-Kosina-Kučeravý-Barát/53 Gaszi/-Privara-Čáp-Havránek/Kováč/-Knap/69 Frýba/ Richter- Nosek/66.Kněžourek/, Machačka, Novotný/46.Krušina/, Jukl, Bartoníček, Hátle, Krátký, Ročín, Beneš/46.Ruprich/, Němeček/69.Kulina/

88-Privara 65.Krušina, 78.Ročín, 93.Kněžourek
0

sekretář Pavel Gašpar (domácí):
Děkujeme hráčům za přístup k zápasu,když i za nepříznivého stavu hráli o důležité body.Velké poděkování patří i gólmanovi Rodrovi,který přišel na pomoc při absenci brankařů.Doufáme,že proti Trutnovu budem pokračovat v aktivní hře.

Kraus vedoucí mužstva (hosté):
Začátek zápasu nám vyšel nad očekávání. V desáté minutě svítil na tabuli stav 0-2.Ve čtrnácté minutě domácí z penalty snížili. Netrvalo však dlouho a vzali jsme si dvoubrankové vedení zpět, ale opět jen na krátkou dobu. Do šaten jsme tak odcházeli s jednobrankovým náskokem. Ve druhé půli už jsme nebyli tak aktivní za což nás domácí potrestali vyrovnávací brankou a poslali tak zápas do penaltového rozstřelu. V něm byli domácí úspěšní a připisují si tak jeden bod navíc.